تولد جیگرای خاله سیما مبارک

وقتی تاریخ بالای این صفحه رو دیدم واقعا جا خوردم . از چی ؟ از گذشت زمان
اینقدر ما این چند وقته چه از بابت فکر و خیالهای خودم و چه از بابت جابجایی ساختمانمون به برج درگیری داشتم واقعا فرصت نشد بیام اینجا و به همه دوستانی که بی صبرانه در انتظار تولدجیگرای خاله سیما بودن این خبر پر از شادی رو اعلام کنم
امیدوارم بعد از گذشت شش روز بازم اولین کسی باشم که بنوعی از این مکان این خبر رو به همه دوستان منتظر در این سوی آب و آن سوی آبها میرسونم.
امیر علی و الینای ناز ما دلبرانه در ساعت 11.30 روز سه شنبه دوم بهمن ماه پا به این دنیا گذاشتن و اول از همه دل بابا و مامان خیلی مهربونشون و بعد دل تک تک ما رو شاد کردن و دو تا نی نی مثل ماه دیگه به خونواده ما اضافه کردن.
من و نازنین و بابای نازنین همه احساس شادی دلمون رو که به اندازه دنیا وسعت داره با تمام آرزوهای شیرین به خاله سیمای صبور و عمو جمشید مهربون تقدیم میکنیم و شروع این زندگی جدید رو بهشون تبریک میگیم
تو زندگی پر از مهر و عاطفه شما وجود این دو هدیه الهی خالی بود تا صفای این زندگی صد چندان شود که به لطف خدا و صبوری شما مهربانان همه چیز به زیباترین شکل رقم زده شد .
همیشه سلامت و شاد و مهربان باشید.

2bd0dk.jpg

                                                        امیر علی ماه ما

aeruaa.jpg

                                                  الینای ناز و خانم ما

4secd4.jpg

                                               جیگرای مثل گل ما

/ 11 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Raha Pooyania

Inghadr khoshhalam keh nagoo. Omidvaram hameeshe khosh khabar bashi. Delam dareh par meekeshe ounja keh in mamane khoshgele ra baghal konam va behesh tabri k begam. Lotfan az tarafeh man khailee beheshoun tabrik begoo. Farnazi jounam dastet dard nakoneh keh in khabare khoub ra behemoun dadi. Nazanin ra bebous va be pedare nazanin ham salam beresou.

Raha Pooyania

salam mamaneh nazanin ma akse adid az in fingheel ha meekhahim lotfan. Nazanin ra bebous

خاله فرشته

ببينم پست بعدی رفت واسه سال ديگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!

مامان امیرعلی و الینا

سلام.بالاخره امشب این دوقلوها به من فرصت دادند بتونم سری به اینترنت بزنم . اول از همه ، از مامان نازنین به خاطر این احساس قشنگش تشکر می کنم .بعدش هم از دوستان عزیز که همیشه لطف داشتند تشکر می کنم. از این فرصت استفاده می کنم و سال نو را به همگی تبریک می گم و دعا می کنم همه سلامت باشید و هرآنچه آرزو دارید برآورده شود.

Raha Pooyania

SALAM FARNAZ JAN, SALE NO MOBARAK. OMIDVARAM SALI POR AZ SHADI VA SALAMATI DASHTEH BASHIN. MEEBOUSAMET

اميد

سلام. نازنين جان مامانت خييييييييييييييييييييلی تنبل شده

maryam

salam fafar joonam, kheili delam tang shode baratoon, nazanin chetore?, be hamsare geram salam beresoon, dige rasman in weblogo tatili kardiaa khanooom khanooma